×
26. 12. 2016

Súťažte s filmom Assassin´s Creed a vyhrajte Kurz prežitia

Súťažte s filmom Assassin´s Creed a vyhrajte Kurz prežitia

Film Assassin´s Creed prichádza do slovenských kín už o niekoľko dní – 29. 12. 2016. Okrem filmového zážitku však vďaka tomuto akčnému dobrodružstvu môžete aj vyhrať!

Dennú výhru môžete získať v týždni od 26. 12. do 30. 12. – stačí počúvať popoludňajšiu show rádia Európa 2. Hráte o najnovšiu hru Assassin´Creed Syndicate od spoločnosti Games Center a 2 lístky do kina na posledný akčný film tohto roka. Hlavnú cenu získa jeden z poslucháčov, ktorý bude svojím tipom najbližšie k správnej odpovedi na otázku, ktorú zadá moderátor.
Hlavnou cenou je Kurz prežitia pre dve osoby od spločnosti Army training, na ktorom sa naučíte efektívne zručnosti, ktoré vám pomôžu prežiť aj v krízových situáciách. A čo taký kurz prežitia zahŕňa? Na kurze prežitia sa naučíte, ako sa v lese pohodlne vyspíte, bezpečne najete, zahrejete a s prehľadom dokážete prežiť 30 dní, bez akéhokoľvek zabezpečenia. Za tri dni kurzu sa naučíte množstvo vedomosti a zručností ako zakladať oheň bez zápaliek, ako si vybudovať prístrešok, ako sa správne orientovať bez technických hodiniek, buzoly alebo navigácie. Budete si variť stravu z rôznych typov surovín a byliniek, ktoré sami vyhľadáte a upravíte k vareniu. Dozviete sa o improvizovanej prvej pomoci a množstve ďalších zaujímavých veci, ktoré je nutné vyriešiť počas krízovej situácie v prírode v súvislosti s prežitím.