×
20. 4. 2017

Do kín prichádza rodený vodca! Nenechajte si ujsť animovanú rozprávku Baby šéf!

Do kín prichádza rodený vodca! Nenechajte si ujsť animovanú rozprávku Baby šéf!

Včera, 19. apríla, mali pozvaní hostia Cinema City Eurovea exkluzívnu možnosť zabaviť sa medzi prvými na animovanej komédii Baby šéf, v ktorej sa zoznámili s veľmi zvláštnym bábätkom.

Nosí totiž elegantný oblek s kravatou, hovorí hlbokým hlasom a vždy má „po ruke“ zásobu nemiestnych vtipov. A tiež sa správa ako tajný agent. Baby šéf je totiž v skutočnosti veľký boss!

Moderátorkou večera bola krásna Barbora Rakovská, ktorá v úvode vyspovedala mladého talentovaného dabingového herca Jakuba Horáka. Jakub, ktorý v animáku daboval postavu staršieho brata Tima, si túto prácu vyskúšal úplne prvýkrát a musíme povedať, že dabingovú premiéru zvládol na jednotku.

Ústrednej postave –  Baby šéfovi prepožičal hlas výborný slovenský herec Maroš Kramár, ktorý v tejto úlohe absolútne zažiaril!

Premiéru si nenechali ujsť Andrea Karnasová s dcérou Lujzou, Nataša Kramárová s deťmi – dcérou Tamarou a synmi Timurom a Markom, Lenka Šóošová so synom Riškom, komička Evelyn Kramerová, herečky Zuzana Vačková a Eva Sakálová či youtuberi Lukáš Frlajs, Matej Zrebný a Selassie. Populárny youtuber Selassie s priateľkou Betkou dokonca v rozprávke aj dabovali.

Animovanú komédiu od režiséra filmu Madagaskar Toma McGratha so slovenským dabingom už môžete vidieť v našich kinách.

Rozprávku do kín prináša filmová distribučná spoločnosť CinemArt SK.